Byť doma a zároveň v prírode

Máte pozitívny vzťah k prírode a chcete priniesť nádych prírody do svojho obydlia? Zdá sa vám to nemožné? Opak je však pravdou, dá sa to a to tak, že do svojho chladného murovaného domčeka prinesiete nádych prírody a to vo forme drevených obkladov. Ako jeden z drevených obkladov by som spomenula tatranský profil. Už len z názov vám hovorí, že tento drevený obklad je spätý s prírodou.

 

Aký je tatranský profil a oplatí sa?

 

Po cenovej stránke určite nepredpokladáte, že drevené obklady budú jednou z tých menej finančne náročných investícií. Musím vás však vyviesť z omylu, nie je to tak. Tatranský profil je jeden z menej náročných investícií a má mnoho výhod, prečo si vybrať na zútulnenie nášho domova práve tento drevený obklad . Len tak pre predstavivosť by som chcela uviesť, ako prebieha výroba tatranského profilu. Je vyrobený zo smreku, ktorý je najprv sušený a až potom býva následné brúsený. Spoločnosť, ktorá spracúva drevo na profily Vám ponúka drevené obklady rôznych rozmerov, takže už nebude potrebné drevený obklad rezať a prispôsobovať ho. V mnohom vám to uľahčí prácu a s určitosťou budete hodnotiť výrobky len a len pozitívne.

 

 

Drevený obklad do domu pôsobí útulne, alebo nie ?

 

S určitosťou áno. Miestnosť nepôsobí chladne a drevený obklad nás prenáša do prírody, kde momentálne nemôžeme byť, aj keď by sme určite chceli. Niečo ideálne pre mňa! O mnoho lepšie sa mi pracuje a relaxuje, keď je miestnosť v ktorej sa momentálne nachádzam presvetlená a je v nej drevený obklad. Pôsobí to na mňa ukľudňujúco. Aké dojmy to vyvoláva vo vás? S určitosťou voľte aj vy drevený obklad do domu. Svoje rozhodnutie neoľutujete.

 

 

Kde zobrať peniaze, keď momentálne na to nemám?

 

Toto nie je ten najzásadnejší problém. Existuje toľko možností, ako si požičať peniaze nielen od svojich známych ale aj od bánk respektíve od nebankoviek. Najlepšia pôžička je od Quatra, kde vám ponúkajú možnosť vrátenia 5% z ceny nákupu. Neváhajte!

 

 

 

Patrí do vydania: 
Máj 2015